Gladsaxe - Grundforløb 1 og 2, SOSU hjælper- og assistentuddannelse

  • Billede mangler

    Alice Schoubo Jørgensen

    Underviserajo@sosuh.dk Mobil: 41380762
  • Billede mangler

    Anders Kalum Lomholt

    Underviserakl@sosuh.dk Mobil: 20751966
  • Medarbejder billede

    Ane Reich Lindhart

    Koordinator, underviserarl@sosuh.dk Mobil: 41380748
  • Medarbejder billede

    Anette Irvall Rasmussen

    Underviserara@sosuh.dk Mobil: 41380749
  • Medarbejder billede

    Anette Mathiesen

    Underviser, mentor - åbningstid mandag kl. 9-15 (Skype til anet5385)amx@sosuh.dk Mobil: 22860865
  • Medarbejder billede

    Anita Albrecht Pedersen

    Underviser grundforløbaap@sosuh.dk Mobil: 41380791
  • Medarbejder billede

    Anne-Mette Kruse

    Underviserakr@sosuh.dk Mobil: 41380751
  • Medarbejder billede

    Anne-Mette Østerholt

    Underviseraos@sosuh.dk Mobil: 20803769
  • Medarbejder billede

    Berit Rød Hvilsom

    Underviserbrh@sosuh.dk Mobil: 21630871
  • Medarbejder billede

    Dorte K. Sudergaard

    Underviserdks@sosuh.dk Mobil: 41380753
  • Medarbejder billede

    Griet de Place

    Undervisergdp@sosuh.dk Mobil: 41380754
  • Billede mangler

    Hanne Holmgreen Falk

    Underviser Mobil: 41380765
  • Medarbejder billede

    Jeanette Clément

    Underviser jcl@sosuh.dk Mobil: 21869317
  • Medarbejder billede

    Karin Groth

    Underviserkr@sosuh.dk Mobil: 41380757
  • Medarbejder billede

    Lise Forman

    Underviserlfo@sosuh.dk Mobil: 41380758
  • Billede mangler

    Lone Rosendahl

    Underviser Gladsaxe, specialpædagogisk vejleder Gladsaxe og Herlev lrc@sosuh.dk Mobil: 28250797
  • Medarbejder billede

    Lone Torbensen

    Underviserlot@sosuh.dk Mobil: 41380760
  • Medarbejder billede

    Louise Kirchhoff Bruhn

    Underviserlou@sosuh.dk Mobil: 41380764
  • Billede mangler

    Maja Bugge Hansen

    Undervisermbh@sosuh.dk Mobil: 25164450
  • Medarbejder billede

    Marianne Fog

    Underviser grundforløbmaf@sosuh.dk Mobil: 51880370
  • Medarbejder billede

    Mette Thimgaard Petersen

    Undervisermep@sosuh.dk Mobil: 41380766
  • Medarbejder billede

    Neel Nerving

    Undervisernen@sosuh.dk Mobil: 41380769
  • Medarbejder billede

    Susanne Drost

    Undervisersdr@sosuh.dk Mobil: 41380770
  • Medarbejder billede

    Susanne Skovgaard

    Underviserssk@sosuh.dk Mobil: 41380771
  • Medarbejder billede

    Thomas Bang

    Undervisertba@sosuh.dk Mobil: 41380772