Gladsaxe - Grundforløb 1 og 2, SOSU hjælper- og assistentuddannelse

  • Billede mangler

    Anders Kalum Lomholt

    Underviserakl@sosuc.dk Mobil: 20751966
  • Medarbejder billede

    Ane Reich Lindhart

    Koordinator, underviserarl@sosuc.dk Mobil: 41380748
  • Medarbejder billede

    Anette Irvall Rasmussen

    Underviserara@sosuc.dk Mobil: 41380749
  • Medarbejder billede

    Anette Mathiesen

    Underviser, mentor - åbningstid mandag kl. 9-15 (Skype til anet5385)ama@sosuc.dk Mobil: 22860865
  • Medarbejder billede

    Anita Albrecht Pedersen

    Underviser grundforløbaap@sosuc.dk Mobil: 41380791
  • Medarbejder billede

    Anne-Mette Kruse

    Underviserakr@sosuc.dk Mobil: 41380751
  • Medarbejder billede

    Anne-Mette Østerholt

    Underviseraos@sosuc.dk Mobil: 20803769
  • Medarbejder billede

    Dorte K. Sudergaard

    Underviserdks@sosuc.dk Mobil: 41380753
  • Medarbejder billede

    Elisabeth  Sandorff

    Underviseresa@sosuc.dk Mobil: 20803771
  • Medarbejder billede

    Griet de Place

    Undervisergdp@sosuc.dk Mobil: 41380754
  • Billede mangler

    Hanne Holmgreen Falk

    Underviser Mobil: 41380765
  • Medarbejder billede

    Jean  Hagstrøm

    Underviserjeh@sosuc.dk Mobil: 41380755
  • Medarbejder billede

    Jeanette Clément

    Underviser jcl@sosuc.dk Mobil: 21869317
  • Medarbejder billede

    Karin Groth

    Underviserkr@sosuc.dk Mobil: 41380757
  • Medarbejder billede

    Lise Forman

    Underviserlfo@sosuc.dk Mobil: 41380758
  • Medarbejder billede

    Lone Frimer Larsen

    Underviserlfl@sosuc.dk Mobil: 41380759
  • Billede mangler

    Lone Rosendahl

    Underviser Gladsaxe, specialpædagogisk vejleder Gladsaxe og Herlev lrc@sosuc.dk Mobil: 28250797
  • Medarbejder billede

    Lone Torbensen

    Underviserlot@sosuc.dk Mobil: 41380760
  • Billede mangler

    Lotte  Thygesen

    Underviser lth@sosuc.dk Mobil: 41380762
  • Medarbejder billede

    Louise Houbak

    Koordinator, underviserlho@sosuc.dk Mobil: 41380763
  • Medarbejder billede

    Louise Kirchhoff Bruhn

    Underviserlou@sosuc.dk Mobil: 41380764
  • Billede mangler

    Maja Bugge Hansen

    Undervisermbh@sosuc.dk Mobil: 25164450
  • Medarbejder billede

    Marianne Fog

    Underviser grundforløbmaf@sosuc.dk Mobil: 51880370
  • Medarbejder billede

    Mette Thimgaard Petersen

    Undervisermep@sosuc.dk Mobil: 41380766
  • Medarbejder billede

    Mikala  Heinsen

    Undervisermih@sosuc.dk Mobil: 41380767
  • Medarbejder billede

    Neel Nerving

    Undervisernen@sosuc.dk Mobil: 41380769
  • Billede mangler

    Susanne Andersen

    Undervisersan@sosuc.dk Mobil: 41380761
  • Medarbejder billede

    Susanne Drost

    Undervisersdr@sosuc.dk Mobil: 41380770
  • Medarbejder billede

    Susanne Skovgaard

    Underviserssk@sosuc.dk Mobil: 41380771
  • Medarbejder billede

    Thomas Bang

    Undervisertba@sosuc.dk Mobil: 41380772