Brøndby - Grundforløb 2, SOSU hjælper- og assistentuddannelse

  • Medarbejder billede

    Anette Kildegaard Lohmann

    Koordinator, underviserakh@sosuc.dk Mobil: 25164463
  • Medarbejder billede

    Anne-Pia Jørgensen

    Underviserapj@sosuc.dk Mobil: 25164465
  • Billede mangler

    Benjamin David Filholt

    Underviser grundforløbbdf@sosuc.dk Mobil: 20551873
  • Medarbejder billede

    Bettina Rasmussen

    Underviserbra@sosuc.dk Mobil: 25164466
  • Medarbejder billede

    Connie Steffensen

    Koordinator, undervisercst@sosuc.dk Mobil: 25164467
  • Billede mangler

    Felipe Maggiolo D`Ottone

    Underviserfmd@sosuc.dk Mobil: 20752604
  • Medarbejder billede

    Finn Kristian Ploug

    Underviserfkp@sosuc.dk Mobil: 25164468
  • Medarbejder billede

    Hanne Perez

    Underviserhap@sosuc.dk Mobil: 25164469
  • Medarbejder billede

    Hans Holger Jørgensen

    Undeviserhaj@sosuc.dk Mobil: 25164470
  • Medarbejder billede

    Heidi Kjølhede Larsen

    Underviserhkl@sosuc.dk Mobil: 25164471
  • Medarbejder billede

    Jeanne Juul Jensen

    Underviserjej@sosuc.dk Mobil: 28359121
  • Medarbejder billede

    Jeannie Østerberg

    Underviserjos@sosuc.dk Mobil: 25164473
  • Medarbejder billede

    Jytte Jensen Widsell

    Underviserjjw@sosuc.dk Mobil: 25164474
  • Medarbejder billede

    Liliane  Dahl Nielsen

    Underviserldn@sosuc.dk Tlf: 25164475
  • Medarbejder billede

    Maria Astrid  Roslund

    Undervisermmo@sosuc.dk Mobil: 25164476
  • Medarbejder billede

    Marianne Storm

    Undervisermsx@sosuc.dk Mobil: 25164477
  • Medarbejder billede

    Shabbir Ahamad Tariq  Basharat

    Undervisersba@sosuc.dk Mobil: 29371370
  • Billede mangler

    Stine  Prammann

    Underviserspr@sosuc.dk Mobil: 25164479
  • Medarbejder billede

    Susanne Gren

    Undervisersgr@sosuc.dk Mobil: 30911057
  • Billede mangler

    Tina  Brødsgaard

    Undervisertbr@sosuc.dk Mobil: 20753038
  • Medarbejder billede

    Vinna Kryger

    Underviser, mentor - træffes: Tirsdag 8.30-14.30 i lok. 12vik@sosuc.dk Mobil: 61127677